Vítejte v kavárně

Kavárna

O kavárně

Zveme vás do útulné kavárny s příjemnou obsluhou. Uvnitř máme dvacet míst, venku na terase dalších dvanáct.

Naši dodavatelé a výběr surovin

Věříme, že v jednoduchosti je krása (a chuť) a vše připravujeme z kvalitních základních surovin. S radostí podporujeme lokální a menší dodavatele. Snažíme se o co nejmenší odpad, kompostujeme a do budoucna máme plány nakupovat co nejvíce bezobalově.

Spolupracujeme se studenty a studentkami středních a vysokých škol, které, než je vypustíme samostatně na plac, dlouho zaškolujeme. Umožní jim to často získat první pracovní zkušenost a osvojit si pracovní návyky. Uvidíte sami, že jsou ochotní, spolehliví a do práce do kavárny chodí rádi. Zůstávají u nás i několik let.

Základem naší nabídky je samozřejmě káva, můžete si vybrat vždy z několika druhů, které pravidelně obměňujeme. Kávu vám připravíme alternativním způsobem ve Vacuum Pot nebo French Press. Nabízíme i zrnkovou bezkofeinovou kávu.
Do naší stálé nabídky neodmyslitelně patří horká čokoláda, na kterou se naši zákazníci často vrací. Konzistenci má příjemně hustou. Jedná se spíš o dezert než o nápoj, ke kterému lze přidat ovoce, kokos, perník, chili či oříšky.
V létě nabízíme posezení na terase s kopečkem zmrzliny, milk shake, domácí limonádou či pivem. V zimě se můžete ohřát u našich kachlových kamen u konvičky vynikajícího čaje. K tomu kdykoliv hořické trubičky se šlehačkou či o víkendu dortík.
S sebou domů si můžete nechat navážit jakýkoliv druh kávy či čokoládu (i s návodem na domácí přípravu). Během celého roku si u nás můžete koupit náušničky od kutnohorského umělce Bubuna a před Vánocemi u nás najdete i další nápady na dárky.
Naše domácí dorty i můžete objednat i vcelku na doma, prosíme minimálně 48h předem.

Rezervujte Online

anebo zavolejte na +420 739 964 711.