Ubytujte se u nás

Ubytovaní

Rezervace ubytování

Ubytujte se v útulném pokojíčku v podkroví Kavárny na Kozím plácku. Čeká na vás soukromí s romantickým výhledem na chrám svaté Barbory a Jezuitskou kolej. Pro dvě osoby, s možností 2 přistýlek i se zajištěním snídaně.

Podrobnosti rezervace

Pokoj je vybavený manželskou postelí s možností dvou jednolůžkových plnohodnotných přistýlek, křesílky, klimatizací a koupelnou se sprchovým koutem a wc, wifi. Dětská postýlka na vyžádání. Pokojík se nachází v podkroví, kam nemají zákazníci kavárny přístup. I přes cvrkot v kavárně je soukromí zajištěno!

  • Přistýlky 2x
  • Klimatizace
  • Wifi zdarma
  • Koupelnou se sprchovým koutem
  • Dětská postýlka (na vyžádání)

K ubytování si můžete přiobjednat snídani a vychutnat si ji v kavárně před otevírací dobou. Na výběr je sladká, slaná či míchaná. Kafíčko z Vacuum potu je samozřejmostí a zdarma.

Cena pokoje za noc je 1500 Kč za jednu nebo dvě osoby. Jedna přistýlka stojí 350 Kč, pro děti od 3 do 15 let je za polovinu. Dětská postýlka zdarma.
Snídaně za příplatek 150 Kč, děti od 3 do 15 let za polovinu. Platba hotově nebo kartou v kavárně.
Ubytování v den příjezdu po 16 h. Odjezd prosíme do 10 h. Kdykoliv během otvírací doby kavárny je možné si nechat uschovat zavazadla (služba pro ubytované hosty).

Online rezervace

Načítá se kalendář...
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající

Jméno*:

Příjmení*:

Email*:

Telefon*:

Počet osob*:

Z toho děti 6-15 let*:

 

Poznámka:

captcha