Vítejte v kavárně

O kavárně

O kavárně

Kavárna na Kozím placku se nachází v klidné čtvrti Kutné Hory v historickém baráčku. Nedávno jsme vše pro Vás renovovali tak, abyste si mohli užít útulnou moderní kavárnu s příjemnou obsluhou.

Naše vize

Naší dlouhodobou vizí je poskytnout místo k načerpání energie v útulném, historickém domě a nabídnout kvalitní, chutné a originální občerstvení, ale i netradičně připravenou výběrovou kávu kávovým fajnšmekrům, lokálním i turistům, a to vše s nejmenším dopadem na planetu.

 

Ingredience

Věříme, že v jednoduchosti je krása (a chuť) a vše připravujeme z kvalitních základních surovin. S radostí podporujeme lokální a menší dodavatele. Snažíme se o co nejmenší odpad, kompostujeme a do budoucna máme plány nakupovat co nejvíce bezobalově.

 

Obsluha

Spolupracujeme se studenty a studentkami středních a vysokých škol, které, než je vypustíme samostatně na plac, dlouho zaškolujeme. Umožní jim to často získat první pracovní zkušenost a osvojit si pracovní návyky. Uvidíte sami, že jsou ochotní, spolehliví a do práce do kavárny chodí rádi. Zůstávají u nás i několik let.

 

Co si u nás dát?

Ve stálé nabídce si můžete připomenout Váši oblíbenou chuť anebo jestli hledáte něco novějšího, snažíme se inovovat a přinášet do kavárny nové a nejrůznější zákusky a nápoje tak, aby tu pro všechny bylo něco nového na ochutnání.

Fotogalerie

 

 

 

 

Už jste u nás někdy byli a oblíbili jste si konkrétní místečko? Nebo jedete do Kutné Hory s rodinou a chcete si zaručit místo v kavárně o víkendu? Zarezervujte si stul zdarma online nebo přes telefon. Je tu místo pro preference každého, uvnitř máme dvacet míst, venku na terase dalších dvanáct.

Rezervujte si stůl online

nebo zavolejte na +420 739 964 711.